OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

 

 

 Hledáte možnost aktivně strávit dovolenou a přitom si zdokonalit své jezdecké umění? Pak je hotel Solar do Espírito Santo to pravé pro Vás!

 

Jezdecký areál/hotel se nachází v hlavním městě koní - portugalské provincii Golegã. Pro své zákazníky má připravené hřebce plemene Lusitano, na kterých během svého pobytu budete jezdit. 

V areálu se nachází hlavní budova, jejíž původ sahá až do 15./16. století a je umístěna v srdci městečka Azinhaga. V hlavní budově jsou umístěny krásné pokoje, kde si můžete po tréninku odpočinout. 

Možnost odpočinku také zajišťuje bazén v blískosti otevřené jezdecké haly a baru. 

Pro hosty je také volně přístupná nádherná kaple z šestnáctého století.

Samotná jezdecká hala má 650 m2, je pokrytá geo textílií a nachází se uprostřed areálu. Hned u haly je stáj o kapacitě 17 boxů o velikosti přes 9m2, dva mycí boxy a sedlovna. 

Pro trénink je k dispozici tým zkušených profesionálů, ktří se Vám budou věnovat s maximální péčí a náplň výuky přizpůsobí Vašim požadavkům a úrovni. Výuka probíhá zejména v angličtině, němčině nebo samozřejmě v portugalštině. 

 

Základní balíček pro jezdce obsahuje:

- ubytování (možnost výběru mezi jednolůžkovým pokojem, stardartním dvoulůžkovým pokojem a prémiovými suity)

- plná penze

- káva, ovoce, sladké a voda přístupná celý den

- trénink 2x denně v hale

 

Cena se odvíjí od období a od jezdců a nejezdců. Nejlevnější sezóna je 1.10.-30.5. (1150 Eur), hlavní sezóna 1.6.-30.9. (1250 Eur) a speciální v listopadu během svátku S. Martinho (1300 Eur).

Cena pro doprovod, který nebude jezdit je samozřejmě nižší (cca o 400 Eur v každé sezóně).

 

Pro více info nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 734 487 566 nebo na mailu farmalucnivrch@gmail.com

 

Více foto na tomto odkazu